Інформація для споживачів

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Броваритепловодоенергія» інформує, що 14 листопада 2017 року в 15-00 в актовому залі підприємства за адресою м. Бровари, вул. Грушевського, 3-А будуть проведені відкриті слухання щодо схвалення проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з питання перегляду тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік  будуть приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 7 листопада 2017 р. (включно).

Розрахунок повної собівартості та тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення по КП „Броваритепловодоенергія”на 2018 рік.

Розрахунок повної собівартості та тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.