Інформація для споживачів щодо обговорення проекту Інвестиційної програми

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 № 866 року, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік.

Повідомляємо, що дана інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», що затверджений Постановою НКРЕКП №381 від 14.12.2012 р. і відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» №1372 від 04.08.2016 р.

Пропозиції та зауваження з приводу інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 31 жовтня 2018 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання затвердження інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік  відбудуться 31 жовтня 2018 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

Проект Інвестиційної програми  по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік

№ 

Найменування заходів

Мета реалізації заходу

Водопостачання

1 Проектні роботи з заміни азбестоцементних труб водопровідних мереж  Ду 100мм (7 обєктів)

 

 Зменшення необлікованих втрат води, забезпечення надійності системи водопостачання міста, заміна найбільш аварійної ділянки трубопроводу дозволить виключити витрати на непланові та аварійні ремонтні роботи, що в свою чергу підвищить якість питної води, а також забезпечить безперебійне водопостачання.
2 Проект реконструкції ВОС в м.Бровари Київської області

 

В даному заході буде розроблено:

1. Вузли дозування гіпохлориту натрію (з розробкою пропозицій по методам зменшення витрати і можливістю роботи, як на покупному гіпохлориті,  так і виробництві його на місці).    2. Аналіз існуючого способу очищення і розроблення нового з урахуванням сучасних методів очищення і сучасних коагулянтів.         3. Обстеження і розробка проекту відновлення захисного покриття баків зберігання коагулянтів.                                                            4. Обстеження і розроблення проекту відновлення захисного покриття фільтрів швидкого очищення води з опрацюванням економічної і технічної доцільності заміни фільтруючого матеріалу.

5. Обстеження запірної арматури з метою виявлення зношених і непрацюючих вузлів з розробленням пропозиції по їх ремонту або заміні.

6. Енерго аудит насосного обладнання з метою виявлення зношеного обладнання і розроблення ТЕО по заміні на сучасне енергозберігаюче обладнання.

Всього по водопостачанню: 974,64 тис. грн. з них:

амортизаційні відрахування : 974,64 тис. грн.

Водовідведення

1 Проектування реконструкції КНС №3 по бульв.Незалежності, 53/1 в м.Бровари

 

Даний захід необхідно виконати в зв’язку з тим, що об’єкт побудовано в 1988 році і з того часу реконструкцій по даному об’єкту не виконувалось. В проекті буде передбачено повне оновлення етапу перекачування стоків, а саме:

Реконструкція грабельного відділення

– вентиляція в грабельному з обігрівом в зимовий період

– заміна кран балки тельфера

– установка автоматичної грабельної

– заміна вхідних засувок

– чистка накопичувального резервуара

– установка преса для пресування сміття

– заміна електроталлі на більшу вантажопідйомність (з 1т на 2т)

– заміна електрокабелів для підключення:  електрограбельної, преса і електрообладнання

Машинне відділення:

– заміна запірної арматури (затвор Д500-5шт на засувка Д500-5шт)

– заміна засувок Д400 -4шт Д250 – 4шт на засувки з прорезиненим клином

– заміна трубопроводів Д500 Д400 (проект заміни виведення до напірного колектора)

– заміна гребінки

– заміна насосних агрегатів з щитами керування

– заміна силових кабелів

Також повідомляємо, що дана КНС є головною  насосною станцією в місті.

 

Всього по водовідведенню: 741,29 тис.грн. з них:

амортизаційні відрахування : 741,29 тис.грн.

Всього за Інвестиційною програмою 1715,93 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.