Інформація для споживачів щодо відкритих слухань з розгляду питання перегляду тарифів

КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє про наміри направлення заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  на 2019 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в зв’язку зі збільшенням вартості природного газу.

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року інформуємо, що відкриті слухання з розгляду питання щодо необхідності коригування тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам відбудуться 2 травня 2019 р., о 15-00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до  2 травня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.