Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 12-14.11.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Обстеження та усунення відповідно звернень –  Київська,166/15, Гагаріна,10. Незалежності,3/46, Гагаріна,27, Київська,302а, Шевченка,6/53, Я.Мудрого,36, Незалежності,16б/8, Незалежності,10/238, Гагаріна,19, Київська,300а/10, О.Білана,5, М.Грушевського,1, В.Великого,1, М.Грушевського,17/97, Білодібровна,2/7

2. Прочищення каналізаційної систем та дезинфекція – Незалежності,10б/71, Київська,302/6, ГероївУПА,17/17, Незалежності,10б/71, Короленка,60б/19, Київська,296а/66, Героїв УПА,17/17, Незалежності,9а/3п, Короленка, 60б, О.Білана,2а

3. Усунення витоків, протікань, поривів –  Гагаріна,2, Афганців,7Б/14, Гагаріна,1/46,51, Незалежності,11/164, Короленка 60А, С.Петлюри,17/87, Грушевського,9/8, Мічуріна,2/6, Воїнів-афганців,7б/14, Гагаріна,1/46,  Олімпійська,10а/158, Москаленка,15, Незалежності,11/164

4. Заміна, ремонт та ревізія  запірної арматури  –  Незалежності,10/ 8 пар,  Гагаріна,10а/97, Короленка, 68, Короленка, 60а,

5. Розвоздушка систем центрального опалення та гарячого водопостачання – Короленка,68,68б, С.Петлюри,13,19а,23а,23б,  Гагаріна, 9,14, Г.Н.Сотні,9, Незалежності,3,5,6б,10,12 Київська,298а, В.Великого,10б, Олімпійська,1а,4,  М.Лагунової,10а,18, Героїв УПА,1, М.Грушевського,17б/2-3п, О.Білана,5

Дільниця теплових мереж

1. Усунення пошкодження:

Москаленка,16– розриття на трубопроводі ТН

Б.Дубравна,2а — зварювальні роботи на трубопроводі ГВП

Незалежності,8б — зварювальні роботи на трубопроводі ГВП

Гагаріна 27 — розриття та зварювальні роботи на трубопроводі ТН

2. Ізоляційні роботи та благоустрій: Афганців,7а,17, Гагаріна,27,26, Б.Дубравна,2а, Незалежності,8б, Металургів,20

Дільниця водопровідних мереж

1. Усунення пошкодження:

Я.Мудрого,3 – усунення пошкодження на трубопроводі ХВП.

Б.Дубравна,2а  — розриття на трубопроводі ГВП

Оболонська,45 — розриття на трубопроводі ХВП

Незалежності,9 — розриття  та усунення пошкодження на трубопроводі ХВП.

2. Обстеження згідно звернень: Мельника,17, Чехова,18, Гонти,3, Київської Русі,7

2. Обхід  по вул. С.Петлюри, Незалежності, Бендери, Декабристів, Благодатна, Гонти, Київської Русі, П.Могили, Мельника,

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень –  8 (Грушевського,3а;Павлова,28;Незалежності,17;Київська,302;Афганців,10, Білана 2А, НЕзалежності 8, Гагаріна 5Б)

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:

Незалежності,6б – 3 КК, ГероївУПА,1 – 1 КК, Незалежності,15 – 7 КК, Гагаріна 23 – 7 КК,     Короленко,53 – 1 КК

3. Ремонт напорного колектора: Незалежності,12

4. Ремонт КК: Ш.Алейхема,87

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.