Інформація щодо наміру зміни тарифів на теплову енергію

КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє про намір  направлення заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам  та релігійним організаціям на 2021 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в зв’язку зі збільшенням вартості природного газу, централізованого водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з розподілу природного газу та електроенергії.

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року інформуємо, що відкриті слухання з розгляду питання щодо необхідності коригування тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам та релігійним організаціям, відбудуться 6 січня 2021 р., о 10-00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211  «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  відкриті обговорення будуть проведені  дистанційно, шляхом застосування програми Zoom (Інструкція по встановленню додається).

Посилання на онлайн-обговорення:

Для ПК і ноутбука:

https://us04web.zoom.us/j/5275947689

Для мобільного:

Ідентифікатор конференції: 527 594 7689

Інструкція по підключенню до конференції Zoom

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на теплову енергію, на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам та релігійним організаціям, приймаються на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua  або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до  4 січня  2021 р. включно.

Пояснювальна записка

Прогнозний розмір тарифів (зведений)

Розрахунок прогнозних тарифів на 2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.