Шановні споживачі послуги з теплопостачання!

На ваші звернення, щодо надання доступу до вузлів комерційного обліку теплової енергії для самостійного регулювання подачі теплоносія, КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє наступне.

Відповідно до п.1 ч.2 ст.8 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» виконавець комунальної послуги зобов’язаний забезпечувати своєчасність надання, безперервність і відповідну якість комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договорів про їх надання. Разом з тим, згідно з п.1 ч.1 ст.8 цього ж Закону, виконавець має право вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації жилих приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних правил і правил пожежної безпеки, інших нормативно-правових актів у сфері комунальних послуг.

В Законі України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» зазначено, що співвласники будівлі або їх представник мають право доступу до місць установлення вузлів комерційного обліку виключно для перевірки схоронності та зняття показань.

Оскільки, співвласники деяких будинків постійно втручються в роботу вузла комерційного обліку, шляхом регулювання подачі теплоносія, порушуючи вимоги норм чинного законодавства та впливаючи на якість надання послуги всім споживачам цього будинку, то КП «Броваритепловодоенергія» було змушене прийняти відповідні міри та обмежити доступ до приміщення, де встановлено зазначене обладнання.

Одночасно звертаємо Вашу увагу, що згідно із Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому ст. 10 цього Закону. До повноважень зборів співвласників належить прийняття рішень з усіх питань управління багатоквартирним будинком. Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 75 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку. Рішення зборів співвласників оформляється протоколом, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування (“за”, “проти”, “утримався”), за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики.

Таким чином, для отримання доступу до вузлів комерційного обліку з метою регулювання подачі тепла на багатоквартирний будинок, співвласникам необхідно надати до КП «Броваритепловодоенергія» оформлене протоколом рішення зборів співвласників, де буде зазначена фахова особа, відповідальна за стан роботи вузла комерційного обліку та якість послуг від точки його розміщення.

Дякуємо за увагу та бажаємо гарного дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.