Оголошення про проведення гідровипробувань теплових мереж в м. Бровари

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, житлово-експлуатаційних контор і громадян міста Броварів!

Згідно до затвердженої програми випробувань водяних теплових мереж КП „Броваритепловодоенергія”  на гідравлічну щільність в м. Бровари  з 11 квітня по 27 квітня 2018  року будуть проводиться  гідровипробування теплових мереж під тиском 16 кг/см2.

При виявленні протікання або слабких парень на трубах і радіаторах опалення в приміщеннях необхідно терміново звернутися в аварійну службу теплових мереж „Броваритепловодоенергія”, або в відділ звернення  громадян міськвиконкому Броварської Міської Ради.

На вулицях або садибах можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалів з викидами гарячої води на поверхню.

Власники підвальних приміщень, в яких зберігаються матеріальні цінності і через які (або поряд з якими) проходить теплова мережа, повинні вжити заходів по їх збереженню на випадок пошкодження тепломережі.

Громадяни!

При виникненні провалів і появі на поверхні гарячої води будьте обережні, попереджайте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі і не допускайте дітей до провалів і місць витоку гарячої води.

Про виникнення провалів повідомляйте по телефону:

5 – 24 – 65,  4 – 61 – 21 аварійна служба теплових мереж „Броваритепловодоенергія”

6 – 62 – 01, 6 – 62 – 02 відділ звернення  громадян міськвиконкому Броварської Міської Ради.

 

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Адміністрація КП „ Броваритепловодоенергія”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.