Протокол відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

Протокол

відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

„Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія”

„Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171”

„Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1543”

„Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1169”

„Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП”

 

Місце проведення:

м. Бровари вул. Грушевського,3а, КП «Броваритепловодоенергія», приміщення актового залу, поверх 3

Реєстрацію учасників відкритого обговорення розпочато 0 14-30 год. в приміщенні актового залу, поверх 3

 

Час проведення: 15.00год.

 

Запрошені:

– представники управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

– представники органу місцевого самоврядування

– представники Броварського УЖКГ

 

Присутні:

1.Усенко А.С. – начальник управління НКРЕКП у Києві та Київській області.

2.Голубовський Г.П. – заступник міського голови.

3.Решетова С.І.- в.о. начальника управління УЖКГ.

4.Дремлюга О.М.- в.о. директора КП «Броваритепловодоенергія».

5.Чипаченко В.В.- комерційний директор КП «Броваритепловодоенергія».

6.Буділов.В.В.- начальник планово-економічного відділу КП «Броваритепловодоенергія».

7.Демчук Т.П. – заступник начальника юридичного відділу КП «Броваритепловодоенергія».

 

Виступ:  Начальник управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенко А.С.  повідомив, що 30 червня 2017 року Постановою № 866 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП. Відповідно до зазначеного Порядку відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін  (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них у сфері комунальних послуг проводиться за місцем надання послуг ліцензіата із залученням керівника територіального органу НКРЕКП уповноважених представників ліцензіата, якому встановлюються ціни (тарифи)/зміни до них, схвалюється/затверджується інвестиційна програма/план розвитку/зміни до них; представника місцевого органу виконавчої влади або органів місцевого самоврядування: інші зацікавлені особи, які подали заявки на участь у відкритому обговоренні та/або їх уповноважені представники.

Зазначенні проекти постанов НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень та обгрунтовуючими матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Також проінформував присутніх про відсутність зауважень та пропозицій щодо схвалених проектів постанов НКРЕКП, які поставлені на дане відкрите обговорення. Заявок для участі у відкритому обговорені від фізичних та юридичних осіб, відповідно до оприлюднених повідомлень на офіційному веб-сайті НКРЕП, не надходило.

В зв’язку з цим, на виконання Порядку, було прийнято рішення про проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них для КП „Броваритепловодоенергія”.

 

Порядок денний:

1.Затвердження порядку денного та регламенту відкритих слухань.

2. Обговорення проекту постанови „Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія”.

3. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171”.

4. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1543”.

5. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1169”.

6. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП”.

 

Для роботи відкритих слухань, ведення протоколу та підрахунку голосів необхідно обрати голову та секретаря.

– в.о. директора Дремлюга О.М. запропонував обрати,

– начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С. – головою відкритих слухань,

– заступника начальника  юридичного відділу КП «Броваритепловодоенергія» Демчук Т.П. – секретарем відкритих слухань.

 

УХВАЛИЛИ: обрати головою відкритих слухань, начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С., секретарем відкритих слухань заступника начальника юридичного відділу Демчук Т.П.

 

СЛУХАЛИ:

–  начальника планово-економічного відділу Буділова В.В.

Повідомив, що підставою для проведення відкритих слухань є обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів) на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  КП Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія” на 2017рік.

Наголосив, що проведення відкритих слухань обумовлене постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Оголошення про проведення обговорень (слухань) та письмові обґрунтування необхідності перегляду тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам на 2017рік було розміщено на сайті КП «Броваритепловодоенергія» 17 серпня 2017р.

Начальник  планово-економічного відділу Буділов В.В.  повідомив, що зауважень та пропозицій до проектів постанов НКРЕКП щодо тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не надходило.

Доповів про те, що на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 01.09.2017 року КП „Броваритепловодоенергія” 01.09.2017 року було проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо перегляду тарифів на теплову  енергію, її виробництво, транспортування, постачання , послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів, на 2017 рік.

Результати відкритого обговорення (відкритого слухання) оформлено протоколом, який оприлюднено КП „Броваритепловодоенергія” на своєму веб-сайті та надано до НКРЕКП.

В результаті проектні розрахунки тарифів КП „Броваритепловодоенергія” для категорії населення складали:

Тариф на теплову енергію – 1042,46 грн/Гкал без ПДВ, Тариф на послугу централізованого опалення: з приладами обліку – 1263,76 грн./Гкал з ПДВ та без приладів обліку- 29,91 грн./м2 з ПДВ.

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: з рушникосушильниками – 76,08 грн.м3 з ПДВ, без рушникосушильників – 70,40 грн./ м3 з ПДВ.

Тарифи для інших категорій споживачів за розрахунками склали: Управителів багатоквартирних будинків: тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води з рушникосушильниками – 62,64 грн/м3 без ПДВ. Бюджетні організації: теплова енергія -1562,38 грн/Гкал без ПДВ, гаряча вода 83,31 грн/м3 без ПДВ. Інші споживачі: теплова енергія – 1562,38 грн/Гкал без ПДВ , гаряча вода – 83,31 грн/м3 без ПДВ. Релігійні організації – 678,09грн/Гкал без ПДВ,  гаряча вода – 39,50 грн/м3.

 

 СЛУХАЛИ:

– начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг, що проводилось у формі відкритого слухання 26.09.2017 року, схвалено проекти постанов:

1. „Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія”

2.  „Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171”

3.  „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1543”

4.  „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1169”

5.  „Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП”

За результатами розгляду розмір тарифів для відповідних категорій споживачів становить:

для населення

Тариф на теплову енергію 1032,74 грн/Гкал без ПДВ,

Тариф на послугу з централізованого опалення:

з приладами обліку- 1249,17 грн/Гкал з ПДВ

без приладів обліку – 29,57 з ПДВ

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води:

з рушникосушильниками – 75,28 грн/м3 з ПДВ

без рушникосушильників – 69,70 грн/м3 з ПДВ

Тарифи для інших категорій споживачів за розрахунками склали:

Управителів багатоквартирних будинків

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води:

з  рушникосушильниками – 62,08 грн/м3 без ПДВ

Бюджетні організації:

Теплова енергія – 1552,67 грн/Гкал без ПДВ

послуги з централізованого постачання гарячої води 83,02 грн/м3 без ПДВ

Інші споживачі:

Теплова енергія – 1552,67 грн/Гкал без ПДВ

послуги з централізованого постачання гарячої води – 83,02 грн/м3 без ПДВ

Релігійні організації:

Теплова енергія – 659,59 грн/гкал без ПДВ

послуги з централізованого постачання  гарячої води – 39,14 грн/м3 без ПДВ

 

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, наступні чинники:

 

1) Природний газ

Категорія споживачів

Вартість

газу станом на 01 серпня 2017 року, грн. за 1 тис. м. куб

Вартість

газу врахована в діючому тарифі, грн. за 1 тис. м. куб

% росту

Населення

5674,70

5674,70

0

Релігійні організації

3203,70

3261,10

-1,79

Бюджетні установи

8639,90

5674,70

52,5

Інші споживачі

8639,90

7711,70

12

 

2) Централізоване водопостачання

Вартість води та стоків станом на 01.08.2017  року, грн

Вартість води і стоків врахована в діючому тарифі, грн.

% росту

Водопостачання

6,73

2,81

239

Водовідведення

6,61

2,91

227

 

3) Заробітна плата

Розрахунок заробітної плати на 2017 рік проводився відповідно до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні 1749,00 грн. Зростання витрат на оплату праці 17%.

 

4) Електроенергія

Категорія споживачів

Вартість електричної енергії 2 клас напруги станом на 01 серпня 2017 року, грн. за 1кВт

Вартість електричної енергії 2 клас напруги врахована в діючих тарифах, грн. за 1 кВт

% росту

Населення

1,8257

1,865

-2,1%

Релігійні організації

1,8257

1,969

-7,3%

Бюджетні установи

1,8257

1,969

-7,3%

Інші споживачі

1,8257

1,969

-7,3%

 

Вирішили:

1 Відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія” вважати таким, що відбулось на засадах гласності та відкритості.

2. Погодитися без зауважень із схваленими проектами постанов НКРЕКП, а саме проектом постанови „ Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП „Броваритепловодоенергія”, проектом постанови „Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Броварської міської ради Київської області.

„Броваритепловодоенергія”  „Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171”, „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1543,  „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1169”, „ Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП”.

3. Оприлюднити протокол відкритого обговорення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та КП „Броваритепловодоенергія”.

 

Заперечень та доповнень не надійшло.

Закінчення заходу – 15.40 год.

 

Голова слухань – начальник управління НКРЕКП

у Києві та Київській області.                                                                  Усенко А.С.

Секретар                                                                                         Демчук Т.П.

 

ПОГОДЖЕНО:

В.о. директора КП «Броваритепловодоенергія»                           Дремлюга О.М.

Заступник міського голови                                                           Голубовський  Г.П.

В.о. начальника управління ЖКГ                                                   Решетова С.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.