Шановні споживачі!

В зв’язку з масовими пропозиціями розміщених в інтернеті та на під’їздах будинків від третіх осіб про проведення повірки лічильників без демонтажу, КП «Броваритепловодоенергія» вважає за необхідне повідомити наступне.

При проведені повірки приладів обліку в іншій організації, просимо звернути увагу на те, що дана організація має бути обов’язково внесена до Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів та повірочних лабораторій уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, в інакшому випадку прилад обліку не буде опломбований КП «Броваритепловодоенергія».

Акцентуємо, що КП «Броваритепловодоенергія» не може нести відповідальності за роботу лічильників, повірка, яких була здійснена іншими суб’єктами даного виду діяльності.

Додатково повідомляємо, що при довготривалому терміні експлуатації лічильників води, відбувається зношення елементів приладу обліку, а тому в даному випадку, рекомендовано лабораторну повірку засобів вимірювальної техніки.

З метою уникнення непорозумінь, просимо звертатися до КП «Броваритепловодоенергія» з питань повірки лічильників за номером 050 477 01 41  або надіславши листа на електронну адресу 34010@ukr.net

Будьте уважні при обрані виконавця послуги з повірки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.