ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ВІД СПОЖИВАННЯ ВОДИ З ТРУБЧАСТИХ КОЛОДЯЗІВ

Вода у колонках, розміщених на прибудинкових територіях міста Бровари, є не придатною для вживання та є виключно технічною!

Інформація-застереження нанесена на всіх точках розташування ручних водопровідних колонок!

Згідно аналізів Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ „КОЛЦ МОЗ України” моніторингу  води з трубчастих колодязів на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», – проби води за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками не відповідають гігієнічним нормам на питну воду. У воді зафіксовано перевищення вмісту нітратів, нітритів, аміаку та рівня жорсткості.

Вживання технічної води є небезпечним для здоров’я людини! Забруднена вода  може бути  фактором  поширення бактеріальних і вірусних кишкових інфекцій. Кип’ятіння води не зменшує вміст нітратів, а навпаки збільшує її токсичність. Особливо небезпечно є вживання  забрудненої води для дітей до 3-х років, також людей похилого віку.

Тому, воду з ручних трубчастих колонок категорично  заборонено використовувати для пиття та приготування їжі!

Але дозволено використовувати виключно як технічну воду, для господарських цілей, а саме: прання білизни,  прибирання, поливу або пожежних потреб.

Адреси, за якими розміщені діючі трубчасті ручні колонки:

вул.В.Афганців,13, вул.В.Великого,10, вул.Гагаріна,1, вул.Героїв Небесної сотні, 5-а, 9, вул.Героїв УПА, 13,17, вул.Грушевського,3, 17, вул.Київська, 298а, 310, вул.Кобзарська 4, вул.Короленка, 50; Короленка, 61а, 68; М.Лагунової 1, 18, вул.С.Москаленка, 12, бул.Незалежності, 2, 3, 10б, 12 (електро),  вул.О.Онікієнка, 6, 8, 20/2, вул.С.Петлюри, 15, вул.Сєдова 2, вул.Я.Мудрого,1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.