Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 27.08.-29.08.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Гагаріна,19/88;  вул.Гагаріна,10/45; вул.Київська,310-а/90; бул.Незалежності,15/245,216; вул.Петлюри,19-а; вул.Оболонська,47/7; вул.Олімпійська,1-а/9; вул.Гагаріна,16/66; вул.В.Великого,1/24; вул.Декабристів,44; вул.Гагаріна,19; бул.Незалежності,10; бул.Незалежності,12; вул.Олімпійська,4; вул.Москаленка,2-а/8,2; вул.В.Великого,4; вул.Петлюри,23-в; вул.Голуба,1/3; вул.Грушевського,3-б;  вул.Голуба,1; вул.Голуба,5; бул.Незалежності,21-а/143; вул.Оболонська,72/6; бул.Незалежності,15-а/107; вул.Київська,288/9; вул.Білана,3/5; вул.Лагунової,4-б; вул.Онікієнка,16/1; вул.Гагаріна,11/88; вул.Короленка,68/54; вул.Петлюри,25/80,54; вул.В.Великого,10; вул.Героїв УПА,13.

2. Обстеження відповідно звернень – вул.Гагаріна,14/42; вул.Онікієнка,69-а; бул.Незалежності,8-б/70; вул.Петлюри,19-б/42.

3. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Разіна,2; вул.Голуба,1/47.

4. Усунення витоку, протікання – вул.Київська,290/48.

5. Ремонт системи водовідведення  – бул.Незалежності,7/12; вул.Білана,5/11,15; вул.Гагаріна,11/107; вул.Короленка,53; вул.Героїв Небесної сотні,9/183.

6. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Грушевського,3/72; вул.Київська,310-а/90;

7. Відновлення водопостачання – вул.Лагунової,18/143; вул.І.Франка,54.

8. Заміна,ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури – вул.Петлюри,23-а; вул.Короленка,60-а.

9. Спуск теплоносія відповідно заяви – вул.В.Великого,10/13.

10.Підготовчі роботи для ремонту каналізаційної системи – бул.Незалежності,10/220.

11.Ремонт системи водопостачання – вул.Гагаріна,9; вул.Білана,5/11.

12.Заміна сантехнічного обладнання – вул.Гагаріна,3/72.

13.Ремонт приладів опалення – вул.В.Афганців,13/6.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Заміна теплових мереж – вул.Героїв Небесної сотні, вул.Грушевського,5.

Дільниця водопровідних мереж

1.Усунення пошкодження ВМ:

вул.С.Разіна,2-встановлено хомут Д32

2.Ремонт засувки:

вул.М.Лагунової,3а-Д100

3.Промивання ПГ-4шт:

вул.Київська,58-1ПГ

вул.Білодубравна,8-1ПГ

вул.Благодатна,61-1ПГ

вул.Франка,54-1ПГ

4.Промивання ВМ:

вул.Київська,64(ДНЗ “Віночок”)-промивання з гіпохлоритом

5.Чищення ВК-2шт:

вул.Зазимський шлях-Фіалковського-1ВК

вул.Франка,54-1ВК

6.Роботи відповідно до зверень споживачів

вул.Благодатна,134-обстеження Вм та визначення з необхідними матеріалами для подальших рем.робіт

вул.Зазимський шлях,69г-встановлення ВК

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  –  15шт (вул.С Петлюри,19а,25, вул.Незалежності,15,21,3а,  вул.Гагаріна,16,8, вул.В Великого,1,10,  вул.Декабристів,44,  вул.Грушевського,17в,  вул.Шевченка,12а, вул.Москаленка,2а, вул.ГУПА,13,  вул.Київська,288, ).

2.Усунення пошкодження КМ:

вул.Москаленка,16-заміна ділянки Д200-5м

3.Почищено від сміття та твердих фракцій-13КК

вул.В.Великого,4-1КК

вул.М.Лагунової,10а-7КК

вул.Олімпійська,1-4КК

вул.С.Петлюри,25-1КК

4.Ремонт КК

вул.М.Лагунової,4-1КК ремонт горловини

вул.Броварської Сотні(магістр.КМ Д500)-1КК ремонт горловини з встановленням люка ПВХ

5.Благоустрій    :

вул.В.Великого,4-засипано промоїну поряд з КК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.