Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем
1. Прочищення каналізаційної системи – бул.Незалежності,21-а; вул.Грушевського,3/72; вул.Олімпійська,8/63; вул.Гагаріна,8/37; бул.Незалежності,9-а; бул.Незалежності,2/67; вул.Олімпійська,1-а/118; вул.Короленка,47/41,57,60; бул.Незалежності,11-а/99; вул.Гагаріна,11; бул.Незалежності,16-б; вул.Броварської сотні,16/2; вул.В.Великого,2/2,3; бул.Незалежності,15/7; вул.Петлюри,23-в/4; бул.Незалежності,21/165; вул.Грушевського,1; вул.Голуба,5/1; вул.Оболонська,72; вул.Гагаріна,7/43; вул.Київська,294/2; вул.Гагаріна,8/3; вул.Оболонська,45/13; вул.Олімпійська,10; вул.Л.Українки,12.
2. Обстеження відповідно звернень – вул.Короленка,54-а/35; вул.Гагаріна,11/88.
3. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Героїв Небесної сотні,7-а/81.
4. Усунення витоку, протікання – вул.Олімпійська,2/18.
5. Ремонт системи водовідведення – вул.Героїв УПА,7-а/145; бул.Незалежності,2-а/119; бул.Незалежності,10/126; вул.Гагаріна,6.
6. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Петлюри,23-б/120; вул.Грушевського,3/72; вул.Короленка,47/41; вул.Короленка,47/2.
7. Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,16-в/176; вул.Грушевського,17/190; бул.Незалежності,12-в/84,142.
8. Заміна,ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури – вул.Петлюри,23-б/2; вул.Короленка,74/81; вул.Лагунової,10-а.
9. Спуск теплоносія відповідно заяви – бул.Незалежності,2-а/9.
10.Ремонт системи водопостачання – вул.Київська,300-в/3.
11.Відкачування стоків з підвального приміщення – бул.Незалежності,16-в/128; вул.Героїв УПА,7-а.
12.Заповнення системи опалення – вул.В.Великого,10-а/13.
Дільниця теплових мереж
1. Обхід теплових мереж.
2. Засипка промоїни – вул.Героїв Небесної сотні,9.
3. Відкачування води з теплових камер – вул.Грушевського; вул.Героїв Небесної сотні,9.
Дільниця водопровідних мереж
1.Усунення пошкодження ВМ:
вул.І.Франка,54- встановлено хомути Д150-4шт
2.Відкачування води з ВК:
вул.Гагаріна,15-1ВК
3.Ревізія засувки:
вул.Франка-Д150
4.Обхід ВМ.
Дільниця каналізаційних мереж
1.Усунення засмічень – 10шт (вул.Незалежності,121а, 16б, 11а, 8б, вул.ГУПА,13а, вул.Короленка,47, вул.Броварської Сотні,16, вул.Київська,298а, вул.Оболонська,45, вул.Москаленка,13).
2.Промивання КМ машиною КО-502:
вул. Грушевського,3б-220м.п
вул.Грушевського,1а-211м.п
3.Почищено від сміття та твердих фракцій-10КК:
вул.С.Петлюри,17в(ЗОШ №10)-8КК
вул.Київська,298а-2КК