Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 30.08.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – бул.Незалежності,21-а; вул.Грушевського,3/72; вул.Олімпійська,8/63; вул.Гагаріна,8/37; бул.Незалежності,9-а; бул.Незалежності,2/67; вул.Олімпійська,1-а/118; вул.Короленка,47/41,57,60; бул.Незалежності,11-а/99; вул.Гагаріна,11; бул.Незалежності,16-б; вул.Броварської сотні,16/2; вул.В.Великого,2/2,3; бул.Незалежності,15/7; вул.Петлюри,23-в/4; бул.Незалежності,21/165; вул.Грушевського,1; вул.Голуба,5/1; вул.Оболонська,72; вул.Гагаріна,7/43; вул.Київська,294/2; вул.Гагаріна,8/3; вул.Оболонська,45/13; вул.Олімпійська,10; вул.Л.Українки,12.

2. Обстеження відповідно звернень – вул.Короленка,54-а/35; вул.Гагаріна,11/88.

3. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Героїв Небесної сотні,7-а/81.

4. Усунення витоку, протікання – вул.Олімпійська,2/18.

5. Ремонт системи водовідведення  – вул.Героїв УПА,7-а/145; бул.Незалежності,2-а/119; бул.Незалежності,10/126; вул.Гагаріна,6.

6. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Петлюри,23-б/120; вул.Грушевського,3/72; вул.Короленка,47/41; вул.Короленка,47/2.

7. Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,16-в/176; вул.Грушевського,17/190; бул.Незалежності,12-в/84,142.

8. Заміна,ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури – вул.Петлюри,23-б/2; вул.Короленка,74/81; вул.Лагунової,10-а.

9. Спуск теплоносія відповідно заяви – бул.Незалежності,2-а/9.

10.Ремонт системи водопостачання – вул.Київська,300-в/3.

11.Відкачування стоків з підвального приміщення – бул.Незалежності,16-в/128; вул.Героїв УПА,7-а.

12.Заповнення системи опалення – вул.В.Великого,10-а/13.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Засипка промоїни  – вул.Героїв Небесної сотні,9.

3. Відкачування води з теплових камер – вул.Грушевського; вул.Героїв Небесної сотні,9.

Дільниця водопровідних мереж

1.Усунення пошкодження ВМ:

вул.І.Франка,54- встановлено хомути Д150-4шт

2.Відкачування води з ВК:

вул.Гагаріна,15-1ВК

3.Ревізія засувки:

вул.Франка-Д150

4.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  –  10шт (вул.Незалежності,121а, 16б, 11а, 8б, вул.ГУПА,13а,  вул.Короленка,47, вул.Броварської Сотні,16,  вул.Київська,298а,  вул.Оболонська,45,  вул.Москаленка,13).

2.Промивання КМ  машиною КО-502:

вул. Грушевського,3б-220м.п

вул.Грушевського,1а-211м.п

3.Почищено від сміття та твердих фракцій-10КК:

вул.С.Петлюри,17в(ЗОШ №10)-8КК

вул.Київська,298а-2КК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.